Event Management

V dechberoucím sále se skleničkou šampaňského v ruce prožíváte dokonalý večer. Hosté se skvěle baví a užívají si nabitý program. Vše zařídíme my, na vás je jen užít si tento okamžik s nimi.

O dokonalém eventu nemusíte jen snít. Svěřte jeho organizaci do našich rukou a pozorujte, jak z vašeho snu děláme realitu. Úspěšná a dobře zorganizovaná událost je zárukou úspěchu. Můžete prohloubit vztahy se svými stávajícími obchodními partnery a zapůsobit na potenciální klienty. Díky nevšednímu zážitku na vás nikdy nezapomenou.

Zajistíme vše, co si přejete a co je k dokonalému eventu potřeba. Ukázkovou grafiku, propagaci akce, pronájem prostor, personál, hostesky, výzdobu, catering, ale i účast slavných osobností. Spolupracovali jsme například s Terezou Kerndlovou, Janem Čenským, Milanem Peroutkou či Davidem Gránským.

Zorganizujeme pro vás:

firemní i soukromou akci grand opening konferenci módní přehlídku promo akci i promo tour akci pro děti oslavu ples večírek svatbu den otevřených dveří jakoukoli další událost na klíč

Rozpočet eventu u nás nehraje roli. Poradíme si s akcí za několik tisíc, ale i se zakázkou v řádech milionů.Celý koncept eventu navíc navrhneme přesně podle vašich potřeb a vneseme do něj mnohem více, než jen pouhou organizační činnost. Před akci pro vás připravíme úvodní průzkum, návrh eventu přesně na míru, případně se vrhneme i do propagace a produkční činnost.

Co se bude dít po akci? Krom toho, že si o ní budou všichni povídat, vám poskytneme i její vyhodnocení a veškerou dokumentaci.

Ukázka naší práce


Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.