Zajištění hostesek / promotérů / brigádníků

Úsměvy na všechny strany, krásná tvář, vstřícná povaha i odhodlání k co nejlépe odvedené práci. S našimi modelkami, modely, hosteskami, promotéry a brigádníky je zkrátka radost spolupracovat!

Máme zkušenosti s vedením modelingových a hostesingových akcí a s pořádáním soutěží krásy. Dokážeme pro vás zajistit schopné pracovníky všech těchto profesí v České republice i v zahraničí. Díky rozsáhlému portfoliu zodpovědných modelů, hostesek a brigádníků si vyberete přesně podle vašich představ - ať už vám záleží na elegantním vzhledu nebo na ovládání cizích jazyků. Na akci navíc zajistíme i supervizi.Jak to vypadá na akci od Evenpro?

VIP hostesky

Krásné a prověřené hostesky s bohatými zkušenostmi. Krom dokonalého vzhledu většina z nich nabízí i vysokoškolské vzdělání a schopnost dorozumět se s hosty v několika jazycích.

Hostesky

Milé, krásné a komunikativní hostesky, které vám s úsměvem na tváři pomohou s vítáním hostů, rozdáváním welcome drinků nebo kontrolou guest listu. Na promo akcích propagují váš produkt nebo službu.

Brigádníci

Jakákoli manuální či organizační práce jim není cizí. Na akci jsou vám vždy k ruce a pomáhají s jejím hladkým průběhem.

Promotéři / promotérky

Zvyšte povědomí o své značce či produktu a podpořte tak své prodeje. Profesionální promotérky a promotéři navazují přímý kontakt se zákazníky, rozšiřují o vaší firmě povědomí, a tím vytvářejí skutečný dojem značky, kterou lidé chtějí kupovat. Díky zkušeným a zodpovědným promotérům roste nejen vaše obliba, ale výrazným tempem také zisky.

Kontaktujte nás