Zajištění modelek a modelů

Zastupujeme několik profesionálních modelek a modelů, kteří se mohou stát tváří vaší společnosti, produktu, nebo služby. Mají bohaté zkušenosti s módními přehlídkami a focením pro různé značky. Kromě krásy mohou nabídnout i veselou, milou a energickou osobnost, proto je radost s nimi spolupracovat!


Modelky

Naše profesionální modelky ozdobí každou vaši akci. Mohou se stát tváří vaší společnosti, produktu nebo služby. Na přehlídkových molech jsou jako doma a v oboru mají bohaté zkušenosti. Krom jejich krásy si zamilujete i jejich veselou, milou a energickou osobnost. Spolupracujeme také s mnoha VIP modelkami z řad mediálně známých osobností a vítězkami či účastnicemi soutěží krásy.

Modelové

Krásní a osobití muži s dokonalou postavou. Naši modelové se rádi zúčastní vaší módní přehlídky nebo focení. Všichni mají bohaté zkušenosti a oboru se věnují naplno.

Fotomodelky

Umí dokonale splynout s objektivem a jediný jejich pohled každého očaruje. Profesionální modelky, se kterými spolupracujeme, se pyšní rozsáhlým porfoliem. Pomohou vám s propagací vašeho produktu skrze focení do katalogů a časopisů. Mohou se také stát tváří vaší společnosti.

Ukázka naší práce


Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.