Media Management

Spojujeme online a offline svět médií. Vytváříme obsah na web, blog, Facebook i Instagram, a to tak, aby přinášel skutečnou hodnotu a výsledky. Neděláme pouze "obsah pro obsah", ale texty šité vaší značce na míru, které mají dopad na vaše stálé i potenciální klienty. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoli typem textu, a to včetně PR článků a tiskových zpráv.

Tvorba textů je však pouze částí mozaiky, ze které se svět médií skládá. Zprostředkujeme vám cestu do všech médií - rozhlasových, televizních, tištěných a samozřejmě i online. Ať už chcete prezentovat sebe, společnost nebo například konkrétní produkt, najdeme pro vás vždy nejvhodnější variantu a vše zařídíme.

Psát dnes umí téměř každý, ale napsat chytlavý reklamní text, popisek nebo originální facebookový status, to je v dnešní době opravdové umění. Texty jsou naší alfou a omegou. V našem týmu najdete specialisty, jejichž vášní a hnacím motorem je hra se slovy. Rádi vám také poradíme s efektivním používáním klíčových slov a spojení.

V Google Analytics jsme jako doma. I když se nám z čísel a statistik občas točí hlava, výsledky nás utvrzují v tom, že svou práci děláme skvěle. Díky sbíraným datům dokážeme efektivně nastavit vaši kampaň, ale i další směr, kterým by se vaše značka měla ubírat. Návštěvnost vašeho webu i počet nových zákazníků tak neustále poroste.

Správný obsah je polovinou úspěchu. Stejně důležité je i to, ke komu se dostane. Vytvoříme PPC kampaň na základě vašich požadavků a údajů získaných z vašeho webu, blogu nebo sociálních sítí. Díky přesnému cílení a promyšlené strategii se zvýší jak počet návštěvníků vaší stránky, tak počet nových klientů.

Co nabízíme:

Správa sociálních sítí

Tvorba obsahu na sociální sítě, web a blog

Tvorba webu, blogu

Tvorba PR článků

Tvorba tiskových zpráv

Distribuce obsahu do médií

SEO

Nastavení měření Google Analytics

PPC kampaně (Google AdWords, Seznam.cz, Facebook a dalšíUkázka naší práce


Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.