Náš tým

Jana Přikrylová Lébrová

Za hromadou titulů se skrývá hlava naší společnosti. Ve své práci každý den s úsměvem využívá zkušenosti z velkých českých i zahraničních firem a všechny motivuje k co nejlepším výsledkům. Nezastaví ji žádná výzva, do každého projektu se vrhá s odhodláním, které přenáší na své okolí, a hotovo má, až je dílo perfektní. Vždy dokáže zachovat klidnou hlavu a řešit situace s nadhledem.

Jak trávíš volný čas? „Baví mě práce s lidmi, z agentury si tak občas odskočím k předcvičování pilates. Pokud nesportuji, trávím čas s rodinou a přáteli."

Alice Hemerková Bittnerová

Profesionál v online marketingu, jež vám připraví strategii šitou na míru. Za Alicí stojí léta zkušeností a usilovné práce v oboru, který ji naplňuje a baví. Proto si s ní můžete být jistí, že dosáhnete všech svých cílů – ať už prahnete po rozsáhlé fanouškovské základně nebo navýšení konverzí na vašich stránkách.

Jak trávíš volný čas? „Cestováním, čtením, výpravami za kulturou, gastroturistikou a samozřejmě společným časem s rodinou a přáteli."

Tereza Skoumalová

Je skrytým centrálním mozkem kanceláře, drží nás pohromadě a dohlíží, abychom někdy neudělali botu. Zároveň je tady pro vás, pokud hledáte kompletní servis od eventů až po sociální sítě, nebo jen poptáváte hostesky, brigádníky či modelky. S Terezou nešlápnete vedle, ví o všem, co se kde šustne, a poradí si s každou situací.

Jak trávíš volný čas? „Jsem sportovec tělem i duší, pohyb mi dělá radost a nejraději trávím čas běháním, horskou turistikou, horolezectvím a plaváním – ať už sama, nebo s rodinou a kamarády.“

Markéta Pazderová

Naše pravá mozková hemisféra! Šikovné prsty i mysl jí jedou na plné obrátky, nezastaví se před žádným grafickým zadáním, ať už se zdá jakkoli nerealizovatelné. Chcete unikátní billboard, plakát nebo třeba polep auta? Neváhejte se na Markétu obrátit. Grafický design je nejen její prací, ale hlavně vášní, proto jde do každého projektu se stoprocentním nasazením. Věnuje se také správě sociálních sítí.

Jak trávíš volný čas? „Energii dobíjím výlety do přírody nebo šálkem kávy s rodinou, partnerem a kamarádkami. Pokud zrovna netrávíme čas spolu, najdete mě kouzlit v kuchyni nebo dřít na sportovní lekci. Mojí velkou zálibou je profesionální česání, kterému se věnuji už několik let.“

Barbora Ošťádalová

Pokud na svou akci potřebujete brigádníky či jinak zdatnou pomocnou sílu, je tady Barbora pro vás. Zajišťuje dozor nad samotnými pracovníky a dohlíží na hladký a především perfektní průběh jejich práce. Sama jako brigádník a hosteska začínala, dnes využívá získané zkušenosti z praxe v řízení celého týmu, na který se můžete spolehnout.

Jak trávíš volný čas? „Užívám si čas strávený s přáteli a se všemi usměvavými lidmi, kteří oplývají optimismem. Pokud s někým z nich nesedím na kávě, užívám si nejkrásnější pohled na svět – z koňského sedla.“

Iveta Křenková

Vystudovaná novinářka, člověk přes texty všeho druhu, grammar nazi. Kromě psaní se věnuje i focení, tvorbě obsahu na sociální sítě a veškeré kreativní činnosti. Ve volném čase ji najdete na koncertech oblíbených kapel, nebo v pohodlí domova s knížkou a kávou v ruce.

Pavlína Zdařilová

Klíčová součástka v našem soukolí, která udržuje i v rozhodujících chvílích ledový klid. Řízení lidí a projektů zvládá levou zadní a můžete se na ni vždy spolehnout. Přišla k nám z vysokého managementu nadnárodních firem, důraz na kvalitní práci je proto samozřejmostí. Kromě milované dcery má ráda sport, kde načerpává energii na další den.

Eva Lehnertová

Miluje výzvy a pouští se do neprobádaných končin mediálního světa, aby získala nové zkušenosti a stála u zrodu úspěšných projektů. Češtinu považuje za jeden z nejkrásnějších a zároveň nejobtížnějších jazyků, proto ji nabíjí energií každý textařský úkol i jazykový oříšek – ať už jde o tvorbu reklamních textů, PR článků nebo tiskových zpráv.

Jak trávíš volný čas? „Hlavu čistím dlouhým během nebo jízdou na kole, s rodinou a přáteli ráda cestuji za kulturou a poznávám nová místa.“

Anna Králová

Výkonnostní marketing má v malíku. Už po první přednášce od Pavla Ungra věděla, že se chce věnovat online marketingu a dodnes je jí práce koníčkem. V brněnské agentuře začala u PPC a později přešla k sociálním sítím. Získala tak ucelený přehled o výkonnostních kanálech, dnes se dál snaží vzdělávat v oblastech spojených s online marketingem. U nás má na starosti vedení projektů a komunikaci s klienty.

Jak trávíš volný čas? "Snažím se nezahálet a dál objevovat nové oblasti. Poslední dobou mě baví cestování a sebevzdělávání. Naposledy jsem projela Island v dodávce a po návratu mne čekaly tři měsíce programování v Javě s holkami z Czechitas."

Nikol Kaštylová

Na cestě ke kýženému cíli ji nezastaví žádná překážka. Začínala z nuly a vlastním úsilím se propracovala až na ostříleného specialistu, který si poradí s každým úkolem. Na Facebooku a Instagramu je jako doma a v lecčem trumfne i profíky s desítkami let praxe. Slovíčkaření je její parketa a dokonalé slovní hříčky a spojení tahá z rukávu, jako by se nechumelilo.

Jak trávíš volný čas? „Pokud se zrovna nevěnuji svému největšímu koníčku – profesionálnímu líčení, pak cestuji nebo trávím čas s rodinou a mými zvířátky – fenkou Roxy a kočkou Amálkou.“