O NÁS

Naše agentura roste

a vy rostete s námi

Jsme Evenpro – kreativní reklamní agentura, která se specializuje na vytváření unikátních eventů a komplexní online marketing. S více než desetiletou zkušeností v oboru přinášíme inovativní a na míru šitá řešení, která kombinují strategii, kreativitu a precizní provedení. Naši specialisté se starají o každý detail, protože v Evenpro věříme, že i drobný event nebo reklama na sociálních sítích je příležitostí vytvořit něco výjimečného. Dnes naše působnost překračuje hranice regionu a díky spokojeným klientům a nadšeným zaměstnancům není mnoho těch, co nás neznají. Chcete vědět jak náš příběh začal?

2015

Jana zakládá agenturu s Pavlínou

Dvě kamarádky se zkušeností ze světa eventů a modelingu rozjíždí agenturu ve velkém. Mezi první zakázky patří práce pro L'Oréal Paris, otevření Galerie Přerov, nebo Business Ples.

2017

První oficiální zaměstnankyně na HPP Tereza

Díky fokusu na detaily a kreativnímu přístupu se jméno agentury EVENPRO začíná šířit mezi klienty. Zakázek je víc a tým se postupně rozrůstá.

2017

Rozvoj online divize s nástupem Alice

Se stejným zapálením a jiným odvětvím přichází do agentury Alice. Záběr se rozšiřuje o správu sociálních sítí, PPC a online kampaně. EVENPRO nabírá další zaměstnance, aby pokrylo poptávku.

2023

Tým o 12 lidech

Od tohoto roku pečují o klienty 2 grafičky, 2 copywriterky, 2 social media specialistky, 1 office manažerka, 1 event managerka, 3 account managerky a Jana. Dlouhodobě spolupracujeme také s řadou externích specialistů.

Jak jsme

to dokázaly?

Sdílíme

stejné hodnoty

V agentuře fungujeme na principu svobodné firmy: sdílíme společný smysl projektů, na kterých se podílíme, o věcech komunikujeme a autonomně rozhodujeme. Zároveň stavíme na plné zodpovědnosti každé z nás a z toho plynoucí angažovanosti všech lidí v týmu.