Reference

Nejlepší vizitkou každé firmy je spokojený zákazník. Děkujeme, že jste s námi.

Klinika Švýcarská

Náš vztah s Evenpro budujeme již řadu let, od grand openingu Kliniky Švýcarské v roce 2016, který agentura organizovala. S akcí jsme byli velice spokojeni, a tak pokračujeme i nadále ve spolupráci - tentokrát na sociálních sítích, které nám Evenpro zdařile spravuje.

Mgr. Gabriela Petruňová, Klinika Švýcarská


LOOP-STORE.com

Po letech podnikání, během kterých jsem získal mnoho cenných zkušeností a zažil vzestup i pád, si dávám veliký pozor na to, koho si pustím v pracovním životě "k tělu". Výběr EVENPRO považuji rozhodně za správnou volbu. Zásadní je pro mě jejich flexibilita a umění všestrannosti. Už za pár týdnů spolupráce dokázali dramaticky navýšit návštěvnost a konverze v mém online prodeji. Jsem přesvědčený, že s nimi toho dokážu hodně. Evenpro beru jako BOOST mého podnikání.

Mgr. Jan Čížek, LOOP-STORE.com

Galerie Přerov

S EVENPRO spolupracujeme od samého začátku našeho obchodního centra. Správa Facebooku se velmi rychle rozrostla i na další servis, který plní Evenpro na výbornou. Velmi spokojeni jsme také s organizací eventů, které pro nás agentura zajišťuje, od celkové koordinace až po zajištění personálu. Stejně vysokou kvalitu a profesionalitu prokazuje Evenpro i ve zpracovávání grafických návrhů a jejich následné realizaci.

Ing. Jarmila Řezníčková, manažerka obchodního centra Galerie Přerov

Hotel Gól

Evenpro zajišťuje správu Facebooku i Instagramu Hotelu Gól, a to na perfektní úrovni. Nechybí originalita a vlastní tvorba, kterou od špičkové agentury požadujeme a v tomto případě také dostáváme.

Monika Černá, provozovatelka Hotelu Gól

VISIA CINEMA

Celkový přístup i zpracování eventu vysoce převýšily naše očekávání. Hlavně díky EVENPRO a zapojení molekulární mixologie se z vánočního večírku stal nejen pro nás nezapomenutelný zážitek. Za velké plus považujeme jedinečnost každého stvořeného konceptu, unikátní je i kuchařské umění Marka Váni. Smekáme před Markem, Janou i celým kolektivem.

Bc. Jakub Vrzala, VISIA CINEMA

Okresní hospodářská komora Olomouc

Business Ples byl perfektně zorganizovanou akcí, která si luxusem, výběrem VIP hostů či cateringem nezadá s těmi nejpompéznějšími plesovými událostmi v celé České republice. EVENPRO se ujalo své úlohy jednoho z pořadatelů se zodpovědností a hotovým dílem - Business Plesem roku 2018 - předčilo veškerá možná očekávání.

PhDr. Radim Kašpar, MBA, OHK Olomouc

CONTRACOR

Profesionálního focení se EVENPRO zhostilo na jedničku. Od zajištění modelů až po samotnou realizaci proběhlo vše tak, jak si každý klient přeje - hladce a příjemně.

Filip Přikryl, CONTRACOR

HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Po prvotní perfektní zkušenosti, kdy EVENPRO zajišťovalo hostesky na náš večírek, jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Vždy perfektní servis, školený personál, který skvěle vypadá, prezentuje a vypomůže i s dalším druhem práce, je přesně to, co jsme hledali. Proto Evenpro volíme vždy, když chceme profesionální přístup.

Mgr. Jan Hladký LL.M., HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

COREACT reality s.r.o.

EVENPRO pro nás zajišťuje facebookové stránky developerského projektu Klíčanka. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Děkuji.

Martin Fördösl, jednatel COREACT reality s.r.o.

Zlatá Brána

Agentura Evenpro pro nás zajišťuje komplexní služby s dlouhodobou tradicí, jejichž organizaci i zpracování plní k absolutní spokojenosti. Díky tomu, že se na agenturu můžeme vždy spolehnout, volíme její služby pravidelně, a to i v rámci dlouhodobých spoluprací na akcích nebo například správě sociálních sítí.

Ing. Karolína Pořízková, MBA, manažerka obchodního centra Zlatá Brána

Galerie Moritz

Naše spolupráce s EVENPRO pokračovala od prvních projektů až po kompletní správu sociálních sítí a organizování akcí. Vždy perfektní přístup a splnění úkolu na výbornou zajišťuje, že se na agenturu Evenpro obracíme při mnoha pro nás důležitých příležitostech.

Karla Otavová, manažerka obchodního centra Galerie Moritz

Vision Praha

S agenturou Evenpro máme skvělou zkušenost. Hledali jsme, kdo by nám pomohl s aktivitou na vánočním večírku, která by byla spojená s orientační hrou a vešla by se do našeho rozpočtu. Evenpro přišlo s hrou Casino Vision, ve které se týmy hráčů pohybovaly po Olomouci a v rámci netradičních disciplín získávají indicie a hrají o Vision bankovky. Nad rámec původního požadavku nám agentura zajistila také úžasné místo pro večírek, skvělý catering a ubytování pro ty z nás, kteří přijeli z daleka.. S prací agentury jsme byli velmi spokojení a můžeme ji doporučit.

MgA. Petra Batók, manažerka marketingu Vision Praha