Ardon safety

Napsali o nás

“Spolupráce ARDON + EVENPRO trvá již několikátým rokem. EVENPRO pro nás zajišťuje širokou škálu činností: od zajišťování modelů pro focení, přes nejrůznější marketingové eventy, výzvy nebo natáčení různých materiálů v terénu až po kompletní správu sociálních sítí. Děkujeme také za kompletní produkci naší televizní reklamy. Náš claim je Workwear & Outdoor a propojujeme oblasti bezpečnosti práce a fashion. A právě dámy z EVENPRO nám velmi kvalitně pomáhají tyto dva světy propojovat.
EVENPRO bych doporučil všem, kteří chtějí povznést úroveň vnímání své firmy o level výše.”

Jakub Veselý

E-commerce Manager

Makro Cash & Carry

Napsali o nás

“Bylo mi potěšením spolupracovat s agenturou Evenpro při realizaci našich online a offline náborových kampaní. Vážím si jejich osobního přístupu a nadšení pro nové projekty. Komunikace s týmem byla vždy velmi přátelská. Agentura si velmi dobře poradila s plánováním a implementací online kampaní, která měla pozitivní dopad na dosažené výsledky. Vřele doporučuji agenturu Evenpro všem, kteří hledají spolehlivého a především flexibilního partnera. “

Klára Samsová Jakubcová

Makro Cash & Carry

Nestlé Zora Olomouc

Napsali o nás

„Spolupráci s agenturou Evenpro jsme začali z důvodu podpory náboru a aktualizace sociálních sítí našeho výrobního závodu. Spolupráce nám přinesla výrazný nárůst sledovanosti a reakcí kandidátů na různé pracovní pozice. V současné době společně pracujeme jak na externí, tak nyní i na interní komunikaci k našim zaměstnancům.“

David Maňur

Factory HR Lead

IN-HUB Přerov

Napsali o nás

“Za nás mohu určitě jen doporučit s hodnocením 10/10.
Společnost vyniká maximálně osobním přístupem, flexibilitou, rychlostí a obrovskou mírou kreativity. V našem případě se jedná o správu sociálních sítí, včetně placené propagace a tvorbu grafiky k outdoorové reklamě. K zahájení spolupráce jsme se rozhodli na základě skvělých referencí a bezkonkurenční cenové nabídky.”

Filip Navrátil

Manažer

ZD Unčovice

Napsali o nás

.

.

.

Inovační centrum Olomouckého kraje

Napsali o nás

S Evenpro jsme spolupracovali na několika projektech, od správy sociálních sítí až po komunikační kampaň naší RIS3 strategie. Vybrali jsme si je pro profesionalitu, chytré nápady, které dokáží zaujmout a taky proto, že jsou místní a mají přehled o tom, co se v regionu děje. A chybu jsme neudělali. Bonusem je pak vstřícný a přátelský kolektiv.

Petra Pášová

PR specialistka

Hezký zadek

Napsali o nás

“Spolupráce s agenturou Evenpro byla pro mne a mojí společnost vždy velmi zásadní. Dokonce na paní Alici trochu žárlím, protože se celá společnost jmenuje podle jejího návrhu. Když jsme uváděli na trh nový produkt a debatovali jsme nad strategií a tvorbou brandu,  v zápalu debaty jsme dávali různé návrhy, můj byl jistě nejlepší, ale právě paní Alice jej změnila do dokonalosti. Tedy už navždy si poneseme s sebou otisk agentury Evenpro. Celá agentura je tvořená směsicí skvělých osobností, profesionality a kreativy, která přesně odpovídá naším potřebám pro oslovování cílových  skupin.

Ať už je to správa našich sociálních sítí, grafika, tvorba textu nebo celostní příprava dlouhodobých strategií, vždy nám vytvoří řešení dokonale odpovídající naším produktům a potřebám.

Spolupráce s agenturou Evenpro je bezpochyby jedno z těch rozhodnutí, kterých nebudu nikdy litovat a doufám, že společně oslavíme ještě mnoho dalších pětiletek.”

Pavel Bezděk

Majitel

Víno z Čejkovic

Napsali o nás

“Zorientovat se v reklamě v dnešním online světě může být velmi složité a časově náročné. Ne každý máme prostor a patřičné dovednosti zvládnout tuhle výzvu, ale zároveň si asi každý uvědomujeme, že být vidět a slyšet je pro podnikání nezbytně důležité! Náš vinařský spolek se proto obrátil na holky z Evenpro, které se v online marketingu cítí jako ryby ve vodě! 🙂 Bez konzultací a spolupráce se to samozřejmě neobejde, ale jejich osobní přístup a zájem o klienta tolik věcí usnadní!”

Marie Novotná

Majitelka

TT Vision

Napsali o nás

“Pracovat s Evenpro je jedna radost! Když pracujeme s Evenpro, máme pocit, že na druhé straně sedí někdo, komu na našich projektech záleží stejně jako nám. Komunikace plyne tak, jak má, termíny se dodržují a vždy víme, na čem jsme. Na Evenpro je spolehnutí!”  Anna Vrátná

Majitelka

Edwards

Napsali o nás

Spolupráce byla velmi potěšující a vedla k obrovské spokojenosti našich zaměstnanců. Není snad větší poklony, nežli slyšet od odborové organizace, že se jednalo o nejlepší akci v historii. 

Jan Večeřa

Generální ředitel

ARDECON Accounting

Napsali o nás

“Oceňuji profesionalitu, díky které dámy z Evenpro pochopily velmi dobře naše potřeby a pomohly nám s tvorbou nové korporátní identity.”

Ivo Pokorný

Jednatel

Ramaco

Napsali o nás

“Na spolupráci oceňuji zejména komplexnost služeb, otevřený a férový přístup, rozumnou domluvu, proaktivní jednání v oblasti návrhů na zlepšení kampaní a prakticky vždy konstruktivní komunikaci.”

Daniel Havlík

Jednatel