Pořádání akcí
na míru

Představte si, kolik času ušetříte, když necháte kompletní organizaci eventu na Evenpro. Prostě si jen rozmyslíte, jak by měl ideální event vypadat a necháte jeho realizaci na nás. Oslavy narozenin, školení, teambuildingy, firemní akce, soukromé akce…no však to znáte. Uspořádáme za vás celý ples nebo dokonce festival. Ať už potřebujete částečně doladit program nebo pomoc zorganizovat akci od A do Z, zvládneme to do puntíku.

Společenské

akce

Na ten nablýskaný večer pod taktovkou vaší značky budou návštěvníci dlouho pamatovat. Pomůžeme s organizací společenských událostí, plesů, oslav a výročí. Když už je jednou co slavit, ať to stojí za to. Téměř žádné vaše přání nezůstane nesplněno.

Firemní i soukromé

Akce

Blíží se významné jubileum? Víte přesně, jak by měla perfektní akce vypadat a potřebujete vyladit spoustu detailů? Nebo naopak nemáte tušení, jak vůbec s organizací začít? Nechte to na nás. Poptáme, naplánujeme, zařídíme všechno, co budete potřebovat pro to, aby se na akci ještě dlouho vzpomínal

Hostesky

a produkční personál

Úsměvy na všechny strany, krásná tvář, vstřícná povaha i odhodlání k co nejlépe odvedené práci. S našimi modelkami, modely, hosteskami, promotéry a brigádníky je zkrátka radost spolupracovat! Máme zkušenosti s vedením modelingových a hostesingových akcí a s pořádáním soutěží krásy. Dokážeme pro vás zajistit schopné pracovníky všech těchto profesí v České republice i v zahraničí. Díky rozsáhlému portfoliu zodpovědných modelů, hostesek a brigádníků si vyberete přesně podle vašich představ – ať už vám záleží na elegantním vzhledu nebo na ovládání cizích jazyků. Na akci navíc zajistíme i supervizi.