Specializovaná školení

Chcete si vaše sociální sítě spravovat sami, ale nevíte jistě, jestli na to jdete správně? Rádi vám poradíme nebo vás to rovnou naučíme. Denně sledujeme trendy a učíme se nástroje, které nám pomáhají tvořit ten nejlepší obsah pro naše klienty. Proto dobře víme, jak vám poradit správný směr. Jeden na jednoho nebo celý tým? Školení vám přizpůsobíme na míru. Stačí zavolat a domluvíme si ideální formát. 

Školení na

sociální sítě

Sociální sítě jsou nejkratší cestička k tomu, aby o vás vaši zákazníci každý den věděli. Ukážeme vám, jak sestavit obsah který bude vaše sledující bavit a vy se z jeho tvorby nezblázníte. Prozradíme vám, jak o vás uvažuje algoritmus, jaké formáty zvolit, jak často postovat a hlavně kde získat a jak vyhodnocovat posbíraná data. 

Školení na

Kreaitivní nástroje

Že je pero silnější než meč? Jenže o peru už to dávno není. Potřebujete klávesnici, CapCut, Canvu a ChatGPT k tomu, aby byl váš obsah dokonalý. V Evenpro vás proškolíme na všechny nástroje letem světem nebo na každý zvlášť, hezky dopodrobna. 

Školení na

reklamu a sociální sítě

Bez reklamy vaše posty neuvidí ani 2 % vašich sledujících. Ale s reklamou? To je jiná písnička. Díky Evenpro školení si sami snadno nasadíte reklamní kampaně na sociální sítě a zasponzorujete příspěvky tak, aby se vám každá koruna několikanásobně vrátila.