Offline
marketing

Dobře víme, jak je v dnešní době důležité odlišit se od konkurence. Na to myslíme při tvorbě kompletní vizuální identity i reklamního banneru. Vždy od nás čekejte originální nápady, které přizpůsobíme vašim požadavkům. S grafickým designem vám můžeme pomáhat dlouhodobě, ale navazujeme i jednorázové spolupráce.

Venkovní reklama

a tiskoviny

Jsou dnes vůbec k něčemu billboardy? To víte, že ano. Venkovní reklama vás prezentuje v reálném světě. Není to jeden obrázek z miliardy, které vídáváme v online prostředí. Buďte klientům blíž ve světě, kde skutečně žijí.

Firemní a vizuální

identita

Lidské oko je schopné rozlišit cca 17 000 odstínů chromatických barev a asi dalších 300 odstínů šedi. A jak si z toho vybrat tu pravou, která vás bude nejlépe reprezentovat? Nemusíte se hned pouštět do studia teorie barev nebo barevných modelů. Abyste vyšlechtili tu pravou a jedinečnou vizuální identitu, musíte si připravit následující ingredience: příběh značky, filozofii, jazyk a kousek sebe. A s těmito ingrediencemi pro vás připravíme takový brand, jaký tu ještě nebyl.