Online
marketing

Vrtá vám hlavou, jak funguje Facebook, Instagram, LinkedIn či TikTok? Co se skrývá za tvorbou placené kampaně nebo jak zaujmout sledujícího natolik, aby dokoukali reel až do konce? Rádi vám s tím poradíme.

Správa

sociálních sítí

Pojďte budovat značku a komunitu loajálních fanoušků. Ukažte jim, že jsou pro vás důležití, tvořte pro ně kvalitní obsah a oni vám pomůžou růst. Nachystáme vám strategii, která splní váš cíl. Od výběru platforem až po poslední emotikony. S námi se na sítích neztratíte, ať už vás tenhle aspekt onlinu vyloženě baví, nebo ho berete jako nutné zlo.

Influencer

marketing

Spolupracujte s někým, kdo bude souznit s vaší značkou a představí vás kvalitnímu publiku. Můžete oslovit třeba celou ČR nebo jen město, ve kterém působíte. Najdeme vám perfektního influencera pro malé i velké projekty. Nebojte se jít s dobou.

PPC

reklama

Poradíme si nejen s reklamou ve vyhledávání na platformách Google, Sklik, ale i s kampaněmi na Facebooku a Instagramu. Připravíme pro vás i kampaně s obsahovou reklamou nebo spoty na Youtube. Budete se zobrazovat přesně těm lidem, kteří mají o vaši službu zájem. 

Prodáváte třeba jízdní kola a chcete, aby vaši reklamu viděli sportovci, kteří nedávno projevili zájem právě o koupi nového kola? Pojďte s námi využít možností personalizace naplno. Ať už se jedná o weby nebo sociální sítě, na stránkách, kde jsou vaši zákazníci, byste měli být i vy